1. Badacz używa muzyki do zarządzania sieciami
 2. Ewolucja drzwi i okien
 3. Jednodniowe wycieczki z Newcastle
 4. Warwickshire - serce angielskiej historii
 5. Układ okresowy wciąż ma wpływ na dzisiejsze badania
 6. Inżynierowie tłumaczą sygnały mózgowe bezpośrednio na mowę
 7. Kultura Manchesteru musi widzieć najważniejsze zabytki w zmieniającym się mieście
 8. Drapanie pod powierzchnią fornirów
 9. Inteligentne testy w domu pierwszego pracownika opieki nad starszymi
 10. Opracowanie ścieżki do tańszych elastycznych ogniw słonecznych
 11. Fotograf i architektura
 12. Technologia wielokolorowej holografii może umożliwić niezwykle kompaktowe wyświetlacze 3D
 13. Najważniejsze cechy ukrytej Anglii - Lincolna i nie tylko
 14. Używanie dronów do walki ze zmianami klimatycznymi
 15. W Flip of a Switch
 16. Wariacje w dnie morskim tworzą dziwaczne fale oceanu
 17. Naukowcy opracowują pierwszą tkaninę, aby automatycznie chłodzić lub izolować w zależności od warunków
 18. Pójście pod ziemię, zwiedzanie najlepszych zabytków pod Londynem
 19. Betonowa utopia
 20. Nowa koncepcja ogniw paliwowych zapewnia biologiczne projektowanie dla lepszego wytwarzania energii elektrycznej
 21. Transfer kwantowy za naciśnięciem przycisku
 22. Fizycy tworzą egzotyczny płyn elektronowy
 23. Dwa dni w Oksfordzie
 24. Ekspansja Royal Academy ujawnia ukryte życie szkół artystycznych
 25. Miliony ton odpadów z tworzyw sztucznych można zamienić na czyste paliwa, inne produkty
 26. Prędkość światła w kierunku przyszłego Internetu kwantowego
 27. Idealny dzień w Londynie
 28. Niczym coś z Pompejów - piekielnego wskrzeszenia Battersea Arts Center
 29. Konwersja sygnałów Wi-Fi na energię elektryczną za pomocą nowych materiałów 2D
 30. Po dokonaniu historii, małe kosmiczne satelity NASA milkną
 31. Nocne niebo Wielka Brytania - obserwacja aurora i obserwowanie gwiazd w Anglii, Szkocji i Walii
 32. Londyn przez wieki architektoniczny wgląd w historię stolicy
 33. Według badań, post przyspiesza metabolizm u ludzi
 34. Naukowcy odkrywają wzrost wpływów asteroidów na starożytną Ziemię poprzez badanie Księżyca
 35. Sztuczna inteligencja może identyfikować mikroskopijne organizmy morskie
 36. Mieszkając przy przypływach na Świętej Wyspie Northumberland
 37. HP tworzy nowy zestaw słuchawkowy VR o super wysokiej rozdzielczości
 38. W JAKI SPOSÓB NOWA KONSTRUKCJA SATELITARNA MOŻE POZWOLIĆ NAS DO PLANÓW TRACK ALL ALL THE GLOBE
 39. Wycieczka po fascynującej historii Liverpoolu
 40. Patisandhika i Daniel Mitchell uzupełniają Brutalist Tropical Home na Bali
 41. Te genetyczne "gogle" mogą nam pomóc w tworzeniu niezwykle odpornych roślin
 42. Najlepsze rzeczy do zrobienia w Yorkshire na wiosnę
Warwickshire the heart of English history

Pochodząca z 1068 r. I wielokrotnie powiększana, zamek w Warwick jest jedną z najbardziej imponujących średniowiecznych budowli w Anglii, wraz z wieżami, blankami, bramami i gigantycznym kortem. Dziś jest domem dla stałej podaży atrakcji, w tym labiryntu, pokazów drapieżnych ptaków, historycznych rekonstrukcji, a także możliwości wypróbowania takich działań, jak strzelanie z łuku lub wyciąganie miecza z kowadła, w stylu króla Artura. Jeśli podróżujesz z dziećmi, planuj spędzić cały dzień tutaj i pamiętaj, aby nie zostawiać ich w lochach.

Otaczający zamek z trzech stron (po czwartej stronie znajduje się rzeka Avon) jest solidnym miastem Warwick, początkowo założonym jako strategicznie ufortyfikowane miasto w starożytnym królestwie Merci, a obecnie miasto powiatowe - faktycznie stolica - Warwickshire. Pomimo poważnego pożaru w 1694 roku, wiele średniowiecznych budynków Warwick pozostaje, w tym Kościół kolegiacki St Mary i szpital Lord Leycester.

Zamek Kenilworth: idealna ruina

Dla mniej Disneyfied wziąć historię, nie możesz pobić Kenilworth Castle. Założony w XII wieku, dziś jest idealną ruiną, ze ścianami wciąż stojącymi i imponująco mocnymi, a jednocześnie zmaltretowanymi, by czuć się romantycznie.

Z linkami do wojen róż, Johna of Gaunta, Simona de Montfort, królowej Elżbiety I i jej (nieudanego) kandydata Roberta Dudleya, angielskiej wojny domowej i wiktoriańskiego powieściopisarza Waltera Scotta, wizyta w zamku Kenilworth to prawdziwa przygoda z angielskim historia.

Szekspir i Stratford

Kompaktowe, historyczne miasto Stratford-upon-Avon to miejsce, w którym Szekspir urodził się w 1564 roku, zmarł w 1616 roku i często jest zajęty gośćmi. Przypomnienia życia Barda wciąż spakowują jego ulice Tudor, z jego (prawdopodobnego) domu dzieciństwa, miejsca urodzenia Szekspira, do jego ostatniego miejsca spoczynku, Kościoła Świętej Trójcy. Z okazji 400-lecia jego śmierci w 2016 roku, jego szkolna sala została otwarta dla zwiedzających, a New Place, miejsce rezydencji Shakespeare'a przeniesione po powrocie do Stratford z Londynu, zostało opracowane jako główna atrakcja dla odwiedzających - wykopaliska odkryły kuchnię dramaturgów, a ogrody zostały odnowione. Możesz zobaczyć jego sztuki ożywione w trzech prestiżowych teatrach Royal Shakespeare Company.

W śladach legionistów

Od 43 do 410 r. Anglia była częścią Cesarstwa Rzymskiego. Kolonizatorzy zbudowali rozległe drogi, by kontrolować swoje terytorium, w tym trzy, które przebiegają przez nowoczesne Warwickshire: Icknield Street, Watling Street i Fosse Way. Gdy tylko było to możliwe, Rzymianie projektowali swoje drogi w linii prostej, ponieważ była ona skuteczna (nie, jak głosi stary dowcip, aby powstrzymać starożytnych Brytyjczyków ukrywających się za rogiem), a wiele nowoczesnych autostrad podąża tymi samymi drogami, wciąż przecinając linijkę prosto przez krajobraz.

Miejsca do jazdy wzdłuż rzymskiej drogi to A5 (dawniej Watling Street) na wschód od Rugby, ruchliwa trasa wzdłuż drzew i krojenie przez pola, całkowicie wolna od zakrętów na ponad 10 mil. Cichszą opcją jest śpiący B4455 (Fosse Way) na wschód od Warwick; odcinek między Compton Verney i Bretford, gdzie droga przecina rzekę Avon, jest szczególnie widokowy.

Charlecote Park: gdzie Szekspir kłusował jelenia?

Kilka kilometrów od Stratford-upon-Avon, wielki dom Charlecote Park został założony w XVI wieku i otoczony parkiem, gdzie - jak głosi legenda - miejscowy chłopak o imieniu Will Szekspir przybył, by kłusować jelenie. Dom zmieniał się wiele razy z biegiem lat, a ostatnio zmodernizowany w 19 wieku, a jego mieszanka stylu i architektury Tudorów, Gruzji i wiktoriańskiej jest fascynująca.

Rugby: główna gra

Rugby jest drugim co do wielkości miastem w Warwickshire i miejscem Rugby School, gdzie w 1823 roku grupa uczniów grała w piłkę nożną (piłkę nożną). Jak głosi legenda, jeden z nich, William Webb Ellis, złapał piłkę w dłonie i uciekł. Z typowo angielską przyzwoitością, zamiast odrzucać go za paskudną grę, szkoła opracowała nowy zestaw reguł, a gra rugby została wymyślona. Nie możesz wejść do szkoły, ale możesz zajrzeć przez płot na słynne boiska, na których wszystko się zaczęło, a potem poczuć nostalgię w uroczym małym Rugby Football Museum.

Katedry Coventry'ego

Miasto Coventry jest kulturowo i historycznie częścią Warwickshire, chociaż zmiany granic oznaczają, że jest teraz w sąsiednim hrabstwie West Midlands. Niesamowicie zniszczony w latach 40. XX w. W wyniku bombardowania II wojny światowej, miasto ma kilka średniowiecznych pozostałości (w szczególności St Mary's Guildhall, niegdyś więzienie dla Marii Królowej Szkotów), ale najważniejsze atrakcje mówią o czasach nowożytnych.

Las Arden

Tysiąc lat temu większość środkowej Anglii była pokryta gęstym lasem, a odcinek wokół Warwickshire nazywany był Lasem Arden. Później unieśmiertelniony przez Szekspira jako miejsce dla Tak jak lubisz , las nadal ma status mityczny. Co równie dobrze, ponieważ niewiele zostało - lasy zostały zlikwidowane, by budować miasta lub przemysł paliwowy. Najlepszym miejscem, w którym można rzucić okiem na historię Arden jest Wayside Cross at Coughton Court (nationaltrust.org.uk), gdzie podróżnicy modlili się o bezpieczne przejście przez las.

Dziś stare lasy są uzupełniane przez masowe przesadzenia ufundowane przez zmarłego poetę, wydawcę magnata i założyciela Maksyma magazyn Felix Dennis. Aby zobaczyć miejsca do odwiedzenia, odwiedź stronę Heart of England Forest (heartofenglandforest.com). Być może jest to nieco zbyt romantyczne, aby zobaczyć ten schemat jako ożywiający Arden, a Dennis jako inny człowiek listów po dziedzictwie Szekspira utrzymującym Warwickshire w centrum angielskiej kultury i historii.